budowa domu
Wprowadził: David Amsler
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Dowiedz się które projekty domów dasz radę znaleźć w sieci, jeśli spodobają Ci się projekty domów parterowych to wybierz się do biura projektowego i popytaj o szczegóły

Uzbierałeś kapitał na budowę domku, a może udało Ci się otrzymać kredyt hipoteczny? Zastanów się jak pragnąłbyś, by wyglądał Twój wyśniony dom i skontaktuj się z architektem o początkowym schemacie. Jeśli nie masz funduszy na to, aby zatrudnić do pracy profesjonalistę to zastanów się jak możesz pozyskać projekt domu. W chwili obecnej większa część biur projektowych ma gotowe projekty domów, jakie są do kupienia. Naturalnie trzeba wiedzieć, iż taki projekt może nabyć mnóstwo ludzi.
Projekt domu

Jak się najlepiej zabrać za projektowanie swojego domu, plusy i minusy domów pasywnych

Jedną z ważniejszych decyzji przy przeprowadzce do swojego wymarzonego domu będzie wybór jego projektu. Oczywiście jeżeli ktoś będzie kupował dom już postawiony, to ma nieduży wpływ na jego zewnętrzny wygląd i układ wnętrza, jeżeli samodzielnie bierze się za stawianie, to może wszystko opracować po swojemu. Oczywiście należy mieć na uwadze kształt i wielkość posiadanej ziemi, możliwości finansowe i ograniczenia które wynikają z lokalnych przepisów, jednak w pewnym zakresie można trochę poszaleć.
dom piętrowy
Wprowadził: Eric.Ray
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nowoczesne projekty domów piętrowych i niewielkich domów z poddaszem

Domy piętrowe cieszą się dużym zainteresowaniem wśród wielu ludzi, jakie planują się wybudować. Jeśli interesuje nas wielki, obszerny dom, z wieloma pomieszczeniami użytkowymi to dom piętrowy niewątpliwie będzie dla nas idealny. Domy piętrowe doskonale sprawdzą się w przypadku sporej rodziny z dziećmi bądź w przypadku osób, które przewidują posiadać dzieci. Domy piętrowe zachwycają przestrzenią oraz dużymi możliwościami aranżacyjnymi, zaś projekty domów piętrowych są nadzwyczaj ciekawe i atrakcyjne.
Elewacja z cegły Fraza
Wprowadził: Escadra Publica
Podpatrzone na: Escadra Publica

Jakie są plusy korzystania z cegły ceramicznej?

wiele osób to przyzna – dom z cegły jest świetną inwestycją, gdyż ponadczasowy i bardzo trwały. To wszystko najprawdziwsze informacje, a ci, co tak uważają poznają jeszcze inne argumenty jak to się dzieje, że cegła ceramiczna to świetna jakość.
Gdańsk
Wprowadził: zeesenboot
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Niedrogo i komfortowo? Zastanów się nad mieszkaniem w Gdańsku.

Deweloperzy mają teraz moment przejściowy. Od początku roku przestał obowiązywać program Rodzina na Swoim, a planowane zastępstwo nie ma jeszcze ostatecznego terminu swojego początku. To wszystko sprawia, że na rynku nieruchomości panuje niebezpieczna cisza.
Plan architektoniczny domu
Wprowadził: brak
Podpatrzone na: pixabay.com
nowe mieszkanie
Podpatrzone na: pixabay.com

Mieszkania w Wilanowie na rynku pierwotnym oraz wtórnym – co posiada najistotniejsze znaczenie w czasie wybierania odpowiedniego lokal

Wilanów to dziś jedna z najbardziej popularnych i reprezentacyjnych dzielnic Warszawy, jaka rozwija się rzeczywiście bardzo szybko. Czemu? Mieszkańcy miasta szukają bowiem spokoju, zieleni i odpoczynku od wielkomiejskiego zgiełku. Nie należy się wobec tego dziwić, że na terenie Wilanowa istnieje sporo ciekawych inwestycji budownictwa mieszkaniowego, co natomiast owocuje pojawianiem się mieszkań na rynku pierwotnym.
murowanie ścian
Wprowadził: Martin Pettitt
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jest gro zadań remontowych, jakie można wykonać na własną rękę po drobnym przyuczeniu

Współcześnie remontowanie i odświeżanie mieszkań staje się czynnością jeszcze prostszą chociażby z uwagi na dostępność licznych koniecznych produktów w rozbudowanych marketach budowlanych. Dzięki temu każdy zdoła zakupić właściwe narzędzia i samodzielnie wyremontować pokój lub przeprowadzić roboty wykończeniowe.
dom
Wprowadził: OknoPlus
Podpatrzone na: OknoPlus

Dach z dachówki ceramicznej - bardzo dobre rozwiązanie pozwalające na imponującą żywotność jak również interesujące walory wizualne

Powinniśmy pamiętać, że dach stanowi bardzo duże znaczenie dla zagwarantowanie żywotności całego domu, ponieważ to dokładnie on w wielkiej mierze zabezpiecza budynek przez wiatrem, albo deszczem. Pragnąc zapewnić sobie najwyższą jakość dachu należy pokryć go dachówką ceramiczną, jaka charakteryzuje się wielką odpornością na różne czynniki zewnętrzne.
Geodeta
Wprowadził: Elvert Barnes
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Co to jest geodezja i jakiego typu obowiązkami zajmuje się geodeta? Jak prezentowała się dawniej, a jak prezentuje się obecnie ta dziedzina?

Jak wygląda historia geodezji? Podczas rozwoju osadnictwa i zawłaszczania ziemi granice zmieniały się od pasów rubieżnych do dokładniejszych granic linearnych. Na naszych ziemiach wytyczanie granic czyniono już w dwunastym wieku w formie publicznej. Miało to miejsce, jak panujący lub jego wysłannik oficjalnie obchodził granicę, a we właściwych miejscach ustawiał znaki graniczne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.