projekt domu
Wprowadził: ZZ Bottom
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nowoczesne projekty małych domów

Od kilkunastu lat panuje moda budowania niewielkich domów. Nie liczy się to, żeby dom miał duży metraż, ale to, aby powierzchnia została jak najlepiej zagospodarowana. Projektanci stawiają na wygodę oraz oryginalny wygląd projektowanych budynków, co dla kupującego oznacza kilka korzyści.
Po pierwsze mały dom wiąże się z ograniczonym wkładem finansowym.
bawiące się dziecko
Wprowadził: www.sxc.hu
Podpatrzone na: www.sxc.hu

Nie ma jak dziecięcy raj - czyli jak przygotować pomieszczenie dla malucha

Dla dużej części społeczeństwa dzieci są największą radością, jaka może przydarzyć się w życiu. Bez względu na to, ile sami posiadamy, wielu z nas stara się dać pociechom wszystko, co tylko jesteśmy w stanie.
mieszkanie w stylu art deco

Piękne nowe mieszkania we Wrocławiu - gdzie szukać?

Coraz więcej osób w dzisiejszych czasach pragnie mieszkać na swoim. Niestety, okazje na przejęcie lokum po dalekim krewnym są znikome, tak samo jak uzyskanie mieszkania socjalnego od miasta.
wnętrze
Wprowadził: Armstrong
Podpatrzone na: Armstrong

Pracownia architektoniczna i projektanci - skuteczna pomoc przy budowach

Biuro projektowe zna każdy. Pytanie czy każdy wie w czym się specjalizuje? Oczywiście już z samej nazwy domyślimy się, że chodzi o projekty. Istnieją biura projektowe, jakie specjalizują się w projektowaniu domów, ogrodów czy wnętrz..
Wprowadził: Fotoarte

Interesujące urozmaicenia do domu – obrazy na płótnie, obrazy ze zdjęć i druk na płótnie

Czy możliwe jest odzwierciedlenie charakteru domu albo mieszkania przez wybierane akcesoria i dekoracje? Z pewnością ozdabianie w pewien sposób swojego mieszkania należy do podstawowych możliwości oddania swoich talentów i osobowości. Obrazy na płótnie w stylu vintage i te szczególnie innowacyjne zalicza się do pełnych oryginalności wizytówek domu, które wybierają szczególnie osoby kochające sztukę.
Regały paletowe
Wprowadził: Feed My Starving Children (FMSC)
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Najistotniejsze części wyposażenia magazynu. Przeczytaj więcej!

Jeśli ktoś prowadzi swoją własną działalność gospodarczą i zajmuje się handlem albo też ogólnie pojętą produkcją, to istnieje znaczna szansa na to, że po jakimś czasie będzie musiał zbudować dla siebie praktyczny magazyn. Należy zatem zdawać sobie sprawę z tego, że przy odpowiednim podejściu może to aktualnie być dużo prostsze niż wydaje się z pozoru, gdyż wystarczy jedynie zadbać o parę elementarnych spraw związanych z czymś takim aby upewnić się co do tego, że miejsce takie będzie dla nas naprawdę w pełni funkcjonalne. W pierwszej kolejności należy rzecz jasna poświęcić trochę czasu na odszukanie idealnej firmy zajmującej się budową takich właśnie obiektów, bowiem jest to tutaj absolutnie podstawowa sprawa; jeżeli nie uda nam się przy tym nawiązać współpracy z kimś posiadającym szerokie kwalifikacje, to taki magazyn może nawet stwarzać zagrożenie dla każdego, kto tylko z niego korzysta. Dobrą wiadomością jest jednak to, że dotyczące tego oferty cechują się aktualnie bardzo dużym zróżnicowaniem, przez co nie sprawi nam to raczej jakichkolwiek dużych problemów.
mieszkania
Wprowadził: Mermaid Properties Sp. z o.o.

Kilka porad dotyczących domów nad morzem

Na terenie każdego państwa są rejony, gdzie szczególnie ochoczo kupowane są nieruchomości. Oczywiście zaliczają się do nich większe miasta. Wiele osób przybywa do większych ośrodków miejskich, by w nich szukać zatrudnienia i mieszkania. Tendencja ta funkcjonuje jednak także w drugą stronę; ludzie uciekają z dużych, ciasnych miast do mniejszych lub przenoszą się w okolice wiejskie.
Domy energooszczędne i pasywne to przyszłość polskiego budownictwa
Wprowadził: OknoPlus
Podpatrzone na: OknoPlus

Projekty domów energooszczędnych i parterowych

Projektowanie domów energooszczędnych cieszy się teraz bardzo dużym zainteresowaniem i rosnącą popularnością. Domy energooszczędne posiadają multum zalet. Do najistotniejszych przylega obniżka kosztów za prąd bądź ogrzewanie. Dodatkowo dużo domów energooszczędnych wykonywanych jest z tańszych materiałów budowlanych. Możemy więc także multum zaoszczędzić na budowie domu.
mieszkania wrocław centrum
Wprowadził: AWBUD Wyroby Betonowe
Podpatrzone na: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/nostalit_piaskowy02.jpg

Nowe mieszkania do nabycia – jaka dzielnica najlepsza?

Rynek nieruchomości niezmiennie kwitnie. Każdego roku powstaje mnóstwo świeżych mieszkań i naprawdę tylko kilka spośród nich pozostaje niezakupionych. Dużo lokali mieszkalnych pojawia się szczególnie w większych miastach, które bywają często wybierane przez młodych ludzi.
fototapeta
Wprowadził: Thomas Kujawa
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

W jaki sposób zagospodarować pokój dla nastolatka?

Dziecięcy pokój pełen jest kolorów, mebli przystosowanych dla maluchów i rzecz jasna ciekawych ozdób na ścianach. Dziecko jednakże rośnie, a wraz z upływającym czasem zmienia się jego gust oraz potrzeby, aż w końcu przychodzi moment, kiedy trzeba zamienić misie na coś bardziej dojrzałego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.