żarówki LED
Wprowadził: US CPSC
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Nowe produkty na rynku oświetlenia czyli wszystkie wady i zalety nowoczesnych diod LED.

Stosunkowo od niedawna na rynku pojawiły się żarówki typu LED i od tej chwili zaczęła się rewolucja w technologii oświetleniowej - diody szturmem weszły do domów, mieszkań i biur. Nie ma się zresztą czemu dziwić, bo faktycznie posiadają one mnóstwo zalet, po pierwsze bardzo wysoką wydajność działania i sporą trwałość. Obecnie diody led to najbardziej oszczędne źródłem światła, ich sprawność jest na poziomie nawet do osiemdziesięciu procent, czyli taka właśnie ilość energii jest przekształcana na światło.
tapeta
Wprowadził: Steven Falconer
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Biuro nie musi być nudne!

Nawet zwykły freelancer musi posiadać biuro: takie miejsce, które służy tylko do pracowania. Jeżeli kogoś nie bardzo stać na wynajem lokalu biurowego bądź najzwyczajniej w świecie póki co nie widzi takowej potrzeby niech choćby spróbuje zaaranżować umiejętnie pomieszczenie w swoim domu.
oświetlenie ledowe
Wprowadził: Terry Robinson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Lampy ledowe, które warto montować w punktach sprzedaży, by mogły się one o wiele korzystniej prezentować.

W każdym punkcie sprzedaży najważniejszy pozostaje asortyment a także sprawna obsługa. Te kwestie nie podlegają podważeniu. Natomiast zarządzający sklepami powinni posiadać podobnie na uwadze to, w jaki sposób sklepy takie prezentują się wizualnie. Jest to ważne, ponieważ to wizytówka konkretnego punktu obsługi. I jeżeli konsument gdziekolwiek wejdzie to natychmiastowo może powziąć postanowienie, czy chce tam być pozostać długo, bądź nie.
fototapeta do pokoju dziecka

Czy zainteresuje nas fototapeta do pokoju dziecka?

Kiedy wymyślamy aranżacje własnego domu, chcemy, aby wyglądało ono jak najlepiej. Z tego powodu też tak dużo godzin dajemy temu problemowi, a dość często pokój dziecka bierze nam sporo czasu.
Blok mieszkalny
Wprowadził: Eli Christman
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak urządzić łazienkę?

To kusi, a to nęci... W jaki sposób urządzić umywalnię i nie pogubić się w gąszczu ofert.


Jak urządzić łazienkę?

Umywalnia stylowa czy nowoczesna, toaleta high-tech czy retro - musisz się zdecydować.
recepcja
Wprowadził: Deka Inwestycje
Podpatrzone na: Deka Inwestycje

Ciekawe trendy w oświetleniu. Jakie plusy mają współczesne żarówki.

Dawno dawno temu ludzie żyli w rytmie ruchu słońca, wraz z rozwojem stawali się coraz mniej od niego uzależnieni. Obecnie można swobodnie funkcjonować bez zależności od pory dnia i nocy dzięki dostępnemu oświetleniu.
Aromatyzer

Doskonałe fototapety dla maluszka

Gustowne i ładne wystrojenie pokoiku dziecięcego to niezbyt łatwa kwestia. Warto tu postawić na fototapety, gdyż niezwykle łatwo oraz błyskawicznie się je instaluje.
rynek
Wprowadził: Wings Development
Podpatrzone na: Wings Development

Nowoczesne wnętrza - jak zaaranżować pokój dzienny w stylu nowoczesnym

Współczesne pomieszczenia cechuje prostota oraz estetyka.


Nowoczesne wnętrza - jak zaaranżować pokój dzienny w stylu nowoczesnym

sprzęty utrzymane w owym stylu cechują się dość minimalistyczną formą jak też funkcjonalnością, która znacznie upraszcza codzienne użytkowanie.
jadalnia
Wprowadził: InsideLab
Podpatrzone na: Grupa Jukatan

Jaki kierunek edukowania wybrać?

Dziś globalne komunikowanie się kojarzone jest przeważnie z kompami oraz wprowadzeniem poczty elektronicznej, internetowych komunikatorów i wielkich portali społecznościowych.


Jaki kierunek edukowania wybrać?

Jednakże to telefon oraz inne formy telekomunikacji służą za najbardziej doskonały przykład redukcji kosztów i poprawy ergonomiczności nowych mediów w stosunku do starych.
ozdobione ściany
Wprowadził: Franklin Heijnen
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Zobacz jak nadać wnętrzom nowy charakter Nim podejmiesz decyzję przeczytaj nasze rady

Gdy bierzemy się za urządzanie własnego mieszkania, to zawsze marzymy, by był on niesamowity niż wszystkie inne, jakie do tej pory podziwialiśmy. Żeby przyciągał swoim wyglądem, aby nasi bliscy byli zaskoczeni, że takowe rozwiązania możemy wykorzystać oraz że prezentują się one tak cudownie. Powinniśmy do tego użyć głównie fototapety i przeróżnego rodzaju panele szklane, a jeżeli już raz z nich skorzystamy, to nie będziemy mogli sobie zaproponować, by nie użyć z nich już w przyszłości.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.