element
Wprowadził: Kobi Light
Podpatrzone na: Kobi Light

Na jakie cechy zwrócić uwagę, kupując podłogę do kuchni lub łazienki?

Którą klasę ścieralności płytek dobrać? Co oznacza nasiąkliwość płytek podłogowych? Czym się różni płytka terakotowa od gresu? Na te oraz wiele innych pytań natkniemy się przebudowując lub budując nasz dom.
Meble łazienkowe ANTADO

Zakup mebli do łazienki

Łazienka jest pomieszczeniem, gdzie zazwyczaj przechowuje się dużo potrzebnych akcesoriów. Ich liczba wzrasta w zależności od tego, jak duża jest liczba domowników. Pomieszczenia przeznaczone na łazienkę niejednokrotnie są niewielkie, w szczególności w blokach. Przestrzeń ta powinna być więc jak najkorzystniej zaaranżowana, by wszelkie potrzebne przedmioty miały swoje miejsce. Dlatego stosuje się szafki łazienkowe i regały, jak również różnego typu wieszaki, na przykład do wieszania ręczników.
deski podłogowe wrocław
Wprowadził: Tikkurila
Podpatrzone na: Tikkurila

Posiadaj trwałą podłogę w swym domu

Remont swojego domu to poważne wyzwanie. Trzeba uważnie dopasować wszelkie detale. Bardzo istotne będą tu podłogi.


Posiadaj trwałą podłogę w swym domu

Jeżeli chodzi o podłogi możemy mieć ogromny ich wybór.
stelaże z regulacją wysokości
Wprowadził: Sam Howzit
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Modele stelaży do biurek

W trakcie pracy przy biurku, a nawet przesiadując w restauracji niezwykle ważne jest, by dostępne były najlepszej jakości stelaże i meble mogące posłużyć przez długi okres czasu.
lampy wiszące
Wprowadził: http://www.sxc.hu
Podpatrzone na: http://www.sxc.hu

Plafony do łazienki to fajne rozwiązanie

Które oferty oświetlenia rzeczywiście nam się spodobają?

Czy wiemy już, które oferty oświetlenia rzeczywiście nam się podobają? Co pragniemy oglądać u siebie w mieszkaniu, spośród tylu ofert, które pokazywane będą nam w sklepie z oświetleniem? Im lepiej wszystko dopasujemy, tym znaczniejsza będzie szansa na to, że będziemy usatysfakcjonowani z końcowego rezultatu, który uda nam się w ten sposób osiągnąć. A ponieważ lamp wśród których mamy szansę wybierać istnieje naprawdę dużo, to trzeba się uważnie im przypatrzeć i na spokojnie się namyślić, która z nich będzie dla nas najlepsza.
lampy
Wprowadził: Susanne Nilsson
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Oświetlenie do domu i ogródka

Przeglądając najnowsze katalogi projektantów wnętrz, da się zauważyć, jak ogromną rolę w dzisiejszych czasach posiadają elementy nowoczesne i oryginalne. Tyczy się to nie tylko architektury samego domu, ale także dodatkowych elementów, których podstawowym założeniem jest nadanie charakteru przestrzeni w której żyjemy.
powierzchnia do czyszczenia
Wprowadził: Stone Connection Polska
Podpatrzone na: Stone Connection Polska

Czyszczenie lastryka okazuje się być bardzo istotne

Czy zaznaczymy z jakiego kamienia wykonane jest podłoże?

Znacznie częściej tarasy, schody, nagrobki, a także poręcze wykonywane są z różnorakiego typu minerałów, które powinny być odpowiednio czyszczone, jeżeli chcemy mieć świadomość, że przez długi czas będziemy mieli szansę z nich używać, wiedząc, że nic złego się z nimi nie stanie. Przez to właśnie tak ważne okazuje się być to, by powiedzieć, w jaki sposób muszą być poddawane obróbce, a potem jak potrzeba je oczyścić, by były wytrzymałe oraz długo świetnie wyglądały.
Zasłony okienne
Wprowadził: Thomas Kohler
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Jak konserwować podłogę?

Precyzyjnie zainstalowana i zadbana podłoga z drewna będzie nam posłużyć przez naprawdę długi czas. Gdy już zdecydujemy się na wykończenie naszego domu podłogą z desek dębowych, jesionu bądź też innego, nieco bardziej egzotycznego drewna powinniśmy mieć na uwadze to, w jaki sposób odpowiednio zatroszczyć się o pielęgnację i utrzymanie takiego parkietu.


Jak konserwować podłogę?

W pierwszej kolejności musimy mieć pewność, że podłoga jest prawidłowo zainstalowana na podłożu, bez niepotrzebnych szczelin w jakie może dostać się woda i w konsekwencji uszkodzić deski.
bezpieczeństwo
Wprowadził: Andy Maguire
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Oczyszczacz powietrza to niesamowite narzędzie

W powietrzu dookoła nas znajduje się coraz więcej zanieczyszczeń, które na nasze nieszczęście posiadają negatywny wpływ na każdy organizm oraz jego narządy wewnętrzne, szczególnie płuca.
fototapety na zamówienie
Wprowadził: gridkr (love krittaya)
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Fototapety w aranżacji pomieszczeń

Wielu z nas pomni jeszcze polską bezbarwną rzeczywistość czasów ustrojowej transformacji. To dokładnie w tej epoce modne były fototapety, zrodzone z potrzeby ucieczki przed szarzyzną, zdobienia wielu fragmentów powszedniości.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.