Wanna Glamo firmy Excellent
Wprowadził: PR Solutions
Podpatrzone na: PR Solutions

Dlaczego najlepiej inwestować w wizualizacje? Co za ich sprawą można zyskać?

Wizualizacje są bardzo pomocne, szczególnie architektoniczne, mogą jednak być również doskonałą reklamą. Wiedzą o tym dobrze inwestorzy budowlani z budowlanej branży, stosują to na swoich stronach www, na których umieszczają najlepsze wizualizacje ich przyszłych bloków.
element
Wprowadził: Kobi Light
Podpatrzone na: Kobi Light

Na jakie cechy zwrócić uwagę, kupując podłogę do kuchni lub łazienki?

Którą klasę ścieralności podłogi dobrać? Co producent ma na myśli mówią nasiąkliwość płytek podłogowych? Czym się różni terakota od gresu? Na te oraz mnóstwo podobnych pytań natkniemy się remontując lub budując nasze mieszkanie.
powierzchnia do czyszczenia
Wprowadził: Stone Connection Polska
Podpatrzone na: Stone Connection Polska

Czyszczenie lastryka okazuje się być bardzo istotne

Jakie kamienie muszą być wykorzystywane na nasze podłogi?

Coraz częściej tarasy, schody, nagrobki, a też poręcze robione są z różnego rodzaju minerałów, które muszą być dobrze czyszczone, gdy pragniemy mieć gwarancję, że przez długi czas będziemy mieli szansę z nich korzystać, wiedząc, że nic niedobrego się z nimi nie dzieje. Przez to właśnie tak istotne będzie to, żeby wiedzieć, w jaki sposób muszą okazać się poddane obróbce, a potem jak trzeba je czyścić, żeby były wytrzymałe oraz długo wspaniale się prezentowały.
„Domówka u Zienia” w loftach Woronicza Qbik
Wprowadził: Partner of Promotion
Podpatrzone na: Partner of Promotion

Toaleta. Jakie kupić płytki łazienkowe? Przewodnik

Jak urządzić umywalnię, aby była funkcjonalna, a aranżacja łazienki nawet po paru latach nie wywoływała wrażenia zastarzałej?


Toaleta. Jakie kupić płytki łazienkowe? Przewodnik

Rozpocznijmy od doboru terakoty na podłogę jak też ściany toalety.
mieszkanie - wizerunek
Wprowadził: You Tube - Tomasz Szafarek
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Gadżety, jakie przydają się w każdym mieszkaniu

Wiele jest takich rzeczy, jakie na pewno są przydatne, lecz jakoś się nie składa, aby je nabyć. To rzeczy, na jakie zawsze szkoda nam kasy, ale jakie z przyjemnością kupujemy innym
Aranżacja poddasza
Wprowadził: Laurie Gorelick
Podpatrzone na: Benjamin Moore

Dekory ścienne to niesamowity pomysł na aranżację wnętrz

Jakie plany najlepsze na aranżację wnętrz?

Powinno się zaznaczyć, że okazuje się być dużo ciekawych pomysłów, które możemy wykorzystać przy aranżacji wnętrz, przez to właśnie musimy się namyślić nad tym, która propozycja będzie dla nas najlepsza. Mamy szansę wybierać we wzorach, barwach, a również w wielkościach, więc co się z tym łączy, możemy okazać się przekonani, że wszystko świetnie dopasujemy do swoich wymagań.
Łóżko
Wprowadził: jessicadally
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Fototapeta w aranżacji wnętrz

Jeszcze nie dawno aranżacje pomieszczeń wykorzystujące fototapety we wnętrzach uważane były za nieudane projekty. Dzisiaj ma miejsce renesans fototapety w mieszkaniach.
jadalnia
Wprowadził: Stephane Mignon
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Czym odznacza się wygodna jadalnia?

Jadalnia jest miejscem, które zwykle jest niedoceniane przez ludzi tworzących projekty mieszkań, jak i również tych, którzy te projekty kupują. W większości mieszkań zupełnie nie istnieje coś takiego jak oddzielna jadalnia. Tymczasem opłaca się na nią stawiać. A jeśli nawet nie na oddzielne wnętrze, to choćby na dużą, wyraźnie wydzielona strefę do spożywania posiłków. Zresztą aktualne trendy w kupowaniu elementów wyposażenia prowadzą do tego, że ludzie powoli zaczynają zauważać jadalnię jako ważne pomieszczenie. Kupujemy między innymi rozłożyste stoły.
stelaże z regulacją wysokości
Wprowadził: Sam Howzit
Podpatrzone na: http://www.flickr.com

Modele stelaży do biurek

W trakcie pracy przy biurku, a nawet gdy przesiaduje się w kawiarence bardzo ważne jest, by były dostępne stelaże oraz meble najwyższej jakości, które posłużą przez długi czas.
klucze
Podpatrzone na: www.morguefile.com

Fototapety w aranżacji pomieszczeń

Jak sprawić, by mały korytarz wywoływał wrażenie trochę szerszego, natomiast malutka alkowa zyskała nieco ponadprogramowych metrów?
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.