Wnętrza w barwach tęczy

Jeżeli zastanawiamy się nad tym, dlaczego w naszym domu wciąż jest ponuro, w związku z czym nie do końca dobrze nam się w nim mieszka, to być może czas zacząć wprowadzić w nim pozytywne zmiany. Na pewno mieszkając w jednym miejscu przez dłuższy czas przyzwyczailiśmy się do naszych wnętrz. To samo rozstawienie mebli, ta sama kolorystyka ścian… Jeśli naprawdę zależy nam na tym, aby zmienić wizerunek naszego domu czy też mieszkania, to musimy wpaść na pomysł, jak się za to zabrać. Samo nasze narzekanie niewiele da. Okazuje się natomiast, że niewielkim kosztem można naprawdę efektownie zaaranżować przestrzeń, w jakiej codziennie się budzimy, w jakiej spożywamy posiłki, celebrujemy spędzone razem chwile, w jakiej jednym słowem żyjemy. Tą metodą na uatrakcyjnienie wyglądu pomieszczeń jest malowanie ścian. Nowa kolorystyka ścian to sposób na to, żeby ożywić każdą przestrzeń. Nie więc dłużej, łapmy pędzel w dłoń i do dzieła!

salon
Wprowadził: Elitis
Podpatrzone na: Elitis
Nim jednak zabierzemy się do czynności, którą jest malowanie (więcej opinii na ten temat), koniecznie zapoznajmy się z trendami na rynku odnośnie kolorów. Okazuje się, że dostępne są niebanalne farby ozdobne szczególnie takie , a my jak dotąd nie mieliśmy okazji ich widzieć. Koniecznie sprawdźmy najnowszą ofertę sklepów, które zajmują się sprzedażą różnorodnych farb na ściany, a być może wybierzemy dla siebie coś, o czym dotychczas nie myśleliśmy. Takie niestandardowe rozwiązania są wspaniałym sposobem, by nasze pokoje zyskały wiele świeżości. Jak najbardziej warto zapłacić pieniądze za farby ozdobne, bo to one sprawią, że nasze wnętrza nabiorą koloru. Dobrze jest mieszkać w pięknie zaaranżowanych przestrzeniach, dlatego pozwólmy sobie na ten luksus. Przy przeprowadzaniu remontu naszych ścian powinniśmy mieć na uwadze, że możemy nie sprostać temu zadaniu.


Następne treści

Meble łazienkowe – co zaleca się przeanalizować, aby uniknąć zaniedbań w tym obszarze?

nowa łazienka
Wprowadził: You Tube - Tomasz Szafarek
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Remont jest procesem, który większość z nas wykonuje okresowo co pewien okres, przykładowo dziesięciu lat. Przede wszystkim wynika to z faktu, że zazwyczaj jesteśmy znużeni przebywaniem w niezmienionym budynku, a widok braku zmian, czy też brak tzw. „powiewu świeżości” pogłębia nasz marazm i odbiera energię.

sypialnia
Wprowadził: Paweł Bykowski
Podpatrzone na: http://pawelbykowski.wordpress.com/
Być może nie mamy specjalnych umiejętności i zadanie to będzie wymagało pomocy ze trony innych.

Z pewnością ciekawią Cię inne informacje. Z radością zapraszamy Cię do naszego następnego wpisu, który dla Ciebie stworzyliśmy. Należy tylko kliknąć w link.

Nic w tym strasznego, jako że wielu jest ekspertów, którzy przybędą nam z pomocą. Wystarczy im wskazać pokój, kolory i uzgodnić kilka detali, a z pewnością efekt końcowy przypadnie na do gustu np. www. Solidny malarz ścian to skarb, dlatego szukajmy go wytrwale. Najlepiej popytać krewnych lub sąsiadów i dowiedzieć się, kto w naszej okolicy godny jest polecenia. W ten sposób rozwiążemy problemy z remontem. Wiedzmy, że nierzadko nawet drobne zmiany korzystnie mogą wpłynąć na wygląd pomieszczeń.
19/09/06, 17:18:51
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.