Osobowość człowieka oraz zasobność jego portfela decydują o tym, jak w urządzonym lokum się mieszka

Dom i wnętrze - te dwa nierozłączne elementy są w stanie powiedzieć dużo o nas, czyli lokatorach, więcej niż można byłoby sądzić. Mieszkanie jest nie tylko oazą spokoju, miejscem spotkań z przyjaciółmi czy miejscem konsumowania posiłków. Ma także pełnić inne funkcje, przy czym praktycyzm najprawdopodobniej nigdy nie wyjdzie z mody.
nowoczesne aranżacje
Wprowadził: Scott Jordan
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Bogaci biznesmeni posiadają na tyle dużo środków pieniężnych, że mogą bez przeszkód wznieść sobie nowoczesny budynek mieszkalny i wyposażyć go we wszystkie udogodnienia. Przekonajmy się teraz, jakiego typu sprzęty czy handicapy pozostają domeną bogactwa. Rozpocznijmy od ogródka. Pewni siebie i stanowczy przedsiębiorcy zaopatrzą swoją działkę w wygody, o jakich niebogaci ludzie mogą tylko pomarzyć, czyli w dość duży basen i kort do gry w tenisa.

Masz uczucie, że zbliżone materiały rozjaśniają Ci bardziej tę kwestię? Jeżeli tak uważasz, zobacz w tekście (http://www.soolley.com/tealight/) inny tego typu punkt widzenia.

Jeśli dodatkowo uwielbiają zakrapiane alkoholem spotkania z przyjaciółmi, na których wszyscy pieką kiełbaski śląskie, to w najbardziej ustronnym miejscu działki zostanie wzniesiona z palonej cegły kuchnia polowa wraz z grillem (zobacz tutaj). Sprytni majsterkowicze dodatkowo zainstalują tam umywalkę z bieżącą wodą i zatroszczą się o energooszczędne oświetlenie w postaci lamp ledowych. Do samego zaprojektowania ogrodu zostanie wynajęty architekt krajobrazu. Krzewy nie mogą przecież zostać posadzone przypadkowo. Jabłonie nie mogą tuż obok wysmukłych tiu, bo w ogrodzie ma panować należyty porządek zgodny ze współczesnymi kanonami projektowania zieleni. Tymczasem przenosimy się już do wnętrza luksusowego domu parterowego. Ponieważ jego właściciel miał na swoim koncie krocie, nie musiał się martwić o to, jak najlepiej połączyć komfort, elegancję, potrzeby mieszkańców. Natychmiast widoczny bywa wielkich rozmiarów kominek, który stuprocentowo odpowiada filozofii życiowej, jakiej hołduje światowej klasy przedsiębiorca. Każdy sprzęt czy nawet element wystroju wnętrza musi być w równym stopniu piękny, jak i praktyczny. W końcu zarobienie pieniędzy w interesach nie bywa proste jak drut.


Następne treści

Czemu oświetlenie LED jest najlepsze do biura. Co przemawia za tym wyborem? Jakie są najmocniejsze pozytywy?

biuro
Wprowadził: Marbet Style
Podpatrzone na: Marbet Style
Bardzo ważnym elementem w wyposażeniu każdego biura jest odpowiednie oświetlenie. Światło ma wpływ na wiele rzeczy, to od niego zależy, jaka będzie panowała atmosfera w określonym pomieszczeniu, a także, jakie będzie samopoczucie pracowników. Często jednocześnie niestety nie myślimy o tym, jakby zapominając, jak istotną rolę pełni oświetlenie.

salon
Wprowadził: daryl_mitchell
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Dom i wnętrze to hasło, z którym łączymy raczej kobiety, bo to one w większym stopniu decydują o prezencji wnętrza i otoczenia. To ich smak jest odpowiedzialny za to, aby wszyscy sąsiedzi przekraczający próg natychmiast zaczęli zachwycać się świetnie urządzonym pomieszczeniem (sprawdź przykłady). Pani, która uwielbia otaczać się drobiazgami, a w wolnych chwilach ogląda łzawe romanse, nie zapomni o wzorzystych poduchach na fotele ani o stoliku do podawania kawy. Natomiast wielka strojnisia będzie musiała mieć przynajmniej jedno osobne pomieszczenie (tzw. gotowalnię), gdzie będzie mogła bez większych przeszkód oddawać się przyjemności zakładania najmodniejszych w tym sezonie jaskrawoczerwonych płaszczy.


.
20/12/25, 07:24:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.