Masz nieduże mieszkanko? Radzimy, jak oszczędzić trochę miejsca!

Jeżeli mieszkasz w bloku, niewątpliwie wiesz dobrze, jak niedużo miejsca czasem bywa w tego typu mieszkaniach - szczególnie jeśli jest to mieszkanie dwupokojowe.


W tego rodzaju mieszkaniach zwykle większość przestrzeni wykorzystuje się na pokoje, równocześnie mało miejsca zostawiając na kuchnię lub łazienkę. Jak sobie z tym poradzić? Oto kilka naszych porad!


Nieduża łazienka


Zazwyczaj w dwupokojowych mieszkaniach są naprawdę niewielkie łazienki - w takich przypadkach liczy się praktycznie każdy skrawek miejsca.

Szukasz następnych postów na ten intrygujący temat? Zachęcamy zatem do przejścia do naszej witryny. Jak to zrobić? Kliknij na hiperłącze do witryny (http://www.iltex.pl/kontakt/).

Dla zaoszczędzenia sporej ilości miejsca właściwe są przede wszystkim grzejniki łazienkowe - jeśli odpowiednio podejdziesz do tej kwestii, może okazać się, że w Twojej łazience jest naprawdę dużo wolnego miejsca. W małych mieszkaniach polecamy szczególnie grzejniki łazienkowe Sklep Dagat wieszane na ścianie - dzięki nim oszczędzasz wiele miejsca, a jednocześnie będziesz mieć zawsze ciepłe ręczniki, w które miło będzie zawinąć się zimą. To oczywiście świetne rozwiązanie dla małych mieszkań.


Pragniesz mieć jadalnię?


włoskie uliczki
Wprowadził: Paulyoung Chen
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Zwykle w niedużych mieszkaniach nie można liczyć na odrębne pomieszczenie na jadalnię.

Jeżeli ten wpis jest dla Ciebie godny zainteresowania, to kliknij ten link. Znajdujące się tam materiały też Cię zaciekawią - to niezwykle użyteczne informacje (http://marmatddd.pl/dezynfekcja.html)!

Jeżeli jednak chcesz mieć jakiś kawałek miejsca na spożywanie posiłków, wóWCzas raczej zrezygnuj z kupna stolika do kuchni, gdyż tylko niepotrzebnie zagracisz całe pomieszczenie. Jeżeli nie potrzebujesz wielkiego stołu, wówczas możesz przykręcić rozstawiany stolik w kuchni pod blatem. Jeśli będziesz potrzebował coś zjeść, wówczas będziesz go rozkładać, a jeżeli nie będzie Ci w konkretnej chwili potrzebny, wtedy możesz go schować, dzięki czemu będziesz miał o wiele więcej miejsca w pomieszczeniu.


Następne treści

Parawany typu dekoracyjnego - czyli, filmowa nutka wewnątrz Twoim własnym domku

zasłony
Wprowadził: Michael Coghlan
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Jakiego typu istnieją odmiany parawanów? Czy bywa to bajer, który występuje tylko wewnątrz starszych filmach? Gdzie taki parawan można kupić? Czy sieć i zamawianie wyjątkowe, to jedyne wyjście, aby takiego typu bajer otrzymać? Jak sporo takie "coś" ma możliwość nas wynieść? To wszystko nie posiadając najbardziej małego problemu znajdziesz wewnątrz naszym dzisiejszym - własnie trzymanym przez Ciebie przed oczami - felietonie!


Takie rozwiązanie na pewno znakomicie sprawdza się w niewielkich pomieszczeniach, a również w mieszkankach, w których nie ma dużo miejsca.
20/01/09, 07:44:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.