Urządzamy swoje cztery kąty. Kilka cennych rad

Najważniejsze to urządzić mieszkanie tak, jak nam to odpowiada. Najważniejsze to mieć własny zakątek z klimatem. Co to znaczy? Wiadomo, dla każdej osoby to coś innego, ale liczy się własny pomysł, własna kreatywna pomysłowość, to tak naprawdę klucz do swojego, oryginalnego stylu.
Zresztą, w mieszkaniu urządzonym przez nas samych będziemy czuć się najbardziej komfortowo. Ze swojej strony powinniśmy tylko zaproponować parę rozwiązań, które możesz wprowadzić we własnym mieszkaniu.

Pamiętaj, lampy rządzą. Ale takie klimatyczne w stylu art deco. Wnoszą one niezwykły charakter do
Wystrój pokoju
Wprowadził: Emily May
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
każdego wnętrza. Odpowiednio ustawione lampy będą nie jedynie dodatkiem, nie wzbogaceniem pomieszczenia, staną się one głównym punktem, centrum twojego mieszkaniowego świata. Perfekcyjnym tego dopełnieniem będą świeczki umiejscowione w świecznikach (więcej o świeczkach i świecznikach jest tu: świeczki zapachowe). W ogóle świeczki i świeczniki (świeczki i świeczniki do Twojego domu), nawet bez obecności lamp wprowadzą coś niezwykłego i unikalnego do każdego wnętrza. Jeśli możesz to w ogóle zrezygnuj z głównego światła, które często niweczy cały klimat. Jeśli preferujesz klimat to świeczki i lampy o to zadbają.

Meble kuchenne
Wprowadził: Emily May
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Pamiętaj, aby nie zostawić pustych ścian. Nic tak nie dodaje klimatu jak zjawiskowe obrazy. W zależności od tego, co lubisz, czy wolisz klasykę, czyli dzieła najbardziej znanych mistrzów, czy jednak wolisz bardziej coś w klimacie współczesnym, musisz powiesić kilka obrazów.

Następne treści

Szkoda dywanu z atestem - własnoręcznie nigdy nie dokonasz tego tak porządnie, jak uczynią to w pralni chemicznej

pranie dywanów
Wprowadził: Praktiker
Podpatrzone na: Praktiker
Każdej osobie zależy, by mogła żyć w czystym i pachnącym domu. Z tego powodu zarówno przy codziennych, jak i gruntownych pracach porządkowych, stosuje się cały arsenał preparatów chemicznych o przyjemnym zapachu i optymalnej skuteczności. Jednakże nie zawsze można doprowadzić mieszkanie do stanu, w jakim pragnęłoby się je zobaczyć. Problem sprawić mogą przykładowo dywany, które po długich tygodniach użytkowania nie wyglądają i nie pachną przyjemnie.


W każdym mieszkaniu sprawdzają się również kwiatki.

Jeśli masz za zadanie zgłębić ten temat bardziej i chcesz przestudiować zagadnienie z innej perspektywy, to więcej znajdziesz w tekście wpisu, który przeczytasz tutaj.

Tak, tak, zaniedbywana przez wielu roślinność istotnie wzbogaca każde wnętrze, dodaje charakteru, ożywia wnętrze. Nie kupuj od razu kilkunastu kwiatów, aby zaakcentować jak lubisz posiadać je w mieszkaniu, bardziej ma znaczenie odpowiednia kompozycja i rozłożenie ich tam, gdzie najlepiej będą wyglądać.

Świetnym motywem będą także proste półki z książkami. Zawsze wyglądają porządnie, z jednej strony porządkują wnętrze, z innej wnoszą ożywienie do pomieszczenia. Nie do końca wiadomo, czemu tak się dzieje, ale pokój z książkami jest o wiele atrakcyjniejszy niż wnętrze bez ich obecności. Może jest to fascynacja osoby, która kocha książki i nie wyobraża sobie bez nich funkcjonowania, może i tak, ale wielu projektantów zgadza się z tą opinią i poleca te właśnie rozwiązania.

Starajmy się zastosować do tych wskazówek. Są one jedynie wprowadzeniem, istnieje wiele innych ciekawych rozwiązań, które można zastosować w swoim domu. Pamiętajmy jednak, iż czasami wystarczy naprawdę niewiele, aby w naszym domu zrobiło się bardzo klimatycznie i przytulnie.
22/05/19, 07:06:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.