Dom - Twoje miejsce relaksu

Dziś ludzie żyją w biegu, zwykle między firmą, rodziną, imprezami, różnego rodzaju zainteresowaniami, obowiązkami domowymi...Dało by się tak jeszcze wymieniać długo. Każdy spotyka się codziennie ze stresującymi momentami. W całym tym biegu nie możemy jednak zapomnieć o odpoczynku. Nikt nie da rady żyć w taki sposób bez wytchnienia. Najlepiej nauczyć się relaksować we własnym domu.


Miejsce na relaks

meble kuchenne   slider
Wprowadził: Mebel Rust
Podpatrzone na: Mebel Rust
Najważniejsze jest, żeby w mieszkaniu mieć miejsce, w którym czujemy się spokojnie i bezpiecznie. Może to być sypialnia, może to być pokój dzienny. Dobrze jest poświęcić trochę czasu na urządzenie sobie takiego azylu. Ciepłe, przytłumione światło, spokojne kolory, ulubiony fotel albo sofa, miękki koc, albo poduszki - niby niewiele, a jednak parę rzeczy może stworzyć nam idealne miejsce relaksu. Dopasujmy je do swoich gustów. wspaniałym rozwiązaniem, które przeżywa renesans są podnóżki. Jeżeli lubimy odpoczywać, a nie mamy miejsca na sofę czy szezlong, podnóżek przed fotelem sprawdzi się doskonale.

Zwolnij na chwilę

Meble to przecież nie wszystko. Postarajmy się o to, aby w naszym kąciku relaksu panował spokój. Gdy nie możemy sobie pozwolić na wygospodarowanie całego pokoju dobrze jest zastanowić się nad zakupem parawanu, albo odgrodzeniem się od reszty domu innym sposobem. Da się do tego celu wykorzystać półkę z książkami, albo pas materiału podwieszony pod sufitem.

Każdy człowiek potrzebuje czasem chwili dla siebie. Potrzebuje odciąć się od codzienności - od pracy, domowników, wiadomości. W związku z tym tak istotne jest, aby w domu, w miejscu, w którym czujemy się dobrze, wygospodarować miejsce tylko dla siebie. Takie, gdzie ze spokojem możemy poczytać książkę czy gazetę, posłuchać muzyki, albo zwyczajnie posiedzieć patrząc przez okno. Można tam ustawić świece zapachowe, jeśli lubimy ich woń.

Hej, sprawdź to, jeśli jeszcze nie wiesz o tej atrakcyjnej stronie a upewnisz się, że okaże się ona dla Ciebie bardzo użyteczna.

Tak naprawdę ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Nawet w malutkim mieszkaniu możemy wygospodarować przestrzeń na kącik relaksu. Pomocny będzie sklep (link tutaj). Po długim dniu nie ma nic lepszego, niż relaks z filiżanką pysznej herbaty. A sama świadomość, że jest takie miejsce może pomagać w poradzeniu sobie z codziennymi kłopotami.
20/02/14, 07:50:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.