O czym pamiętać kupując lampę? Co może być dobrą radą? Jakich rzeczy się wystrzegać?

Dobór oświetlenia do mieszkania może sprawiać trudności, dlatego dobrze jest poznać parę zasad, którymi dobrze jest się kierować. O czym wiedzieć?


Oświetlenie w domu to klimat, który można nadać aranżacji.
Warto wykorzystać tą możliwość, gdyż w taki sposób możemy otrzymać ciekawy efekt aranżacyjny. Warto zapamiętać, iż samo sufitowe światło nie wystarczy. Jeśli w salonie znajduje się tylko pojedyncza lampa ufo, to zadbajmy o dodatkowe źródło światła znajdziesz to na stronie. Tak lampy stojące jak i takie stojące na szafkach sprawią, iż w pokoju będzie przyjemniej. Wieczorem można stworzyć przyjemny klimat i zrelaksować się przy tego typu oświetleniu.


Wykładziny dywanowe
Wprowadził: POLYFLOR
Podpatrzone na: www.podlogi.info


Kolor światła również się liczy. Ciepła barwa spowoduje, że pomieszczenie będzie przyjemniejsze, z kolei chłodna barwa w większym stopniu skłania do działania. Dlatego też, w domu w którym chcemy się zrelaksować cieplejsze światło będzie doskonałe, natomiast w biurze lepiej sprawdzi się to zimniejsze.


Dopasujmy lampę również wyglądem do klimatu pokoju. Kiedy mamy pokój zaaranżowany w stylu nowoczesnym, to nie będzie w nim pasowała klasyczna lampa. Tak samo lampy hiszpańskie należy kupować rozważnie sprawdź lampy hiszpańskie. Tym bardziej duże lampy ozdobne są bardzo widoczne.

Zajmujący wpis? Jeśli tak sądzisz, to kliknij tu, w serwisie, który tam miejscu odnajdziesz, także jest coś interesującego!

Dlatego tym bardziej musimy odpowiednio dopasować je do całej aranżacji. Źle dopasowana lampa jest w stanie zepsuć nam naszą koncepcję.
Należy uważać szczególnie na modele, które są dosyć oryginalne. Zapewne same w sobie są piękne. Jednak niekoniecznie będą wyglądały dobrze kiedy ustawimy je blisko naszych domowych sprzętów.
21/12/30, 14:36:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.