Przystrojenie kaplicy oraz auta do ślubu- przydatne porady

W Polsce najbardziej popularnym miejscem do zawierania związków małżeńskich nieprzerwanie zostaje świątynia. Decydując się na dekoracje kościoła, wypada wiedzieć co pragnęlibyśmy w nim schować, a co wyeksponować, dlatego trzeba wpierw go szczegółowo obejrzeć.
Dekoracja kościoła zależy nie tylko od jego wyglądu, lecz przede wszystkim od upodobania państwa młodych. To od nich zależy czy chcą posiadać współczesny charakter wystroju, czy marzą o szablonowej scenerii. Sprytnym wybiegiem na ukrycie zniszczonych ław jest zawieszenie na nich lambrekinów tiulowych. Można również rozłożyć kobierzec, lub chodnik, żeby przejście do ołtarza było więcej okazałe. Ukochanym akcentem, przede wszystkim kobiet, są płatki róż na długości drogi wiodącej do ołtarza. Pięknie będą wyglądały kompozycje z kwiatów, ustawione w zasadniczych miejscach. Istnieje mnóstwo sugestii na dekoracje kościoła. Najłatwiej jest wynająć firmę zajmującą się takiego typu zdobieniami. Na pewno zaspokoją oczekiwania młodych, a ich nietypowe projekty (polecamy Projekty wnętrz aplusdesign) zadziwią wszystkich gości. Przed planowaniem dekoracji kościoła, trzeba mieć na uwadze, aby postarać się o aprobatę proboszcza kościoła. Ażeby zharmonizować dekoracje samochodu do ślubu, powinno się wziąć pod uwagę rodzaj i rozmiar wozu, oraz styl wesela. Ozdoba nie może zasłaniać widoczności kierowcy i powinno być tak utwierdzona, żeby w czasie jazdy nie zleciała. Automobil pozostałby bez ozdoby, a na dodatek zdołałby być zagrożeniem dla różnych użytkowników drogi. Nadzwyczaj znaczące jest stworzenie ozdoby harmonizującej z autem i nadrzędnym kolorem ślubnym. Do dekoracji samochodu do ślubu wykorzystuje się przeważnie kwiatów, materiałów, kokard materiałowych, balonów. Ozdoba powinna być tak umocowana, ażeby nie naruszyć lakieru wozu. Kluczowe jest, ażeby dostosować również kwiaty do auta. Do wytwornej limuzyny nie powinny pasować te same kwiaty co do zabytkowego auta. Kwiaty, balony, bądź wstążki, bez względu na to na które dekoracje samochodu do ślubu zdecyduje się para młoda, najistotniejsze, żeby automobil zawiózł ich na miejsce i szczęśliwi, mogli sobie powiedzieć TAK.

Następne treści

Dekoracje w minimalistycznych wnętrzach – jakie wykorzystać metody aranżacji?

obraz
Wprowadził: http://demur.pl
Podpatrzone na: http://demur.pl
W dzisiejszych wnętrzach wykorzystuje się różne style. Prawdą jest jednak, że pewne trendy są szczególnie widoczne. Między innymi sięga się po minimalizm we wnętrzach, co przejawia się chociażby w tym, że nie używa się zbyt wielu ozdób, czy elementów dekoracyjnych. Nie oznacza to natomiast, że powinniśmy w tym zakresie popadać w skrajności. Puste ściany i kilka mebli w pokoju także nie wygląda najlepiej. Warto zatem pomyśleć o dekoracjach, nawet jeżeli nie przepadamy za przepychem we wnętrzach.


Więcej na stronie:
20/06/04, 08:22:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.