Czemu warto korzystać z oświetlenia led? Jeśli jeszcze nie próbowałeś powinieneś przeczytać nasz poradnik

Oświetlenie led jest już obecnie bardzo znane, więc coraz więcej osób korzysta z możliwości, które oferuje ta technologia. Zdecydowanych więc nie trzeba przekonywać, bo kto raz zobaczył jakie możliwości oferuje led, ten już nigdy nie powróci do tradycyjnych rozwiązań. Co jednak z osobami niezdecydowanymi? Dla nich jest ten krótki poradnik, czemu warto korzystać z led?

Technologia led
Wprowadził: darkday
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Lampy led to tak naprawdę ekonomia. To najbardziej efektywny finansowo wybór. To oferuje faktyczne obniżenie rachunków za energię elektryczną. Dzięki diodom LED możesz zużyć nawet 90% mniej energii zachowując obecne parametry świetlne. Ponadto w odróżnieniu od tzw. świetlówek ‘energooszczędnych’, żarówka LED świeci pełną mocą od razu po zapaleniu światła.

Jest to nie tylko niezbędne dla wygody użytkowania, ale także z punktu widzenia oszczędności energii. Żarówki LED nie zużywają dodatkowej energii na rozgrzanie. Jednocześnie lampy led cechują się wspaniałą stylistyką. Oświetlenie led to idealne możliwości, szeroki zakres barw, co ma wpływ na to, iż uzyskujemy efekt naturalnego oświetlania, a również dodatki, jak oprawy led to wspaniała oferta najwyższego poziomu aranżacji wnętrz.

Jednocześnie, są bardzo żywotne. Cechują się zdecydowanie większą wytrzymałością niż tradycyjne świetlówki. Oświetlenie led jest w stanie świecić takim samym strumieniem światła do 50000h, a jednocześnie nie tracąc nic ze swojej skuteczności. Są bardzo przyjazne dla środowiska. Ekologia jednocześnie to nie tylko dziedzina trendów i mentalności. To także wpływ na środowisko i nasze zdrowie.

Oświetlenie LED
Wprowadził: darkday
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
W odróżnieniu od tzw. świetlówek energooszczędnych żarówki LED nie zawierają rtęci ani innych substancji niebezpiecznych dla środowiska oraz naszego otoczenia. Co więcej są w 100% biodegradowalne. No i na koniec sprawa bardzo ważna - bezpieczeństwo. Led są bardziej odporne na wstrząsy, które w tradycyjnym oświetleniu mogą przerywać włókna żarowe. Te wspaniałe właściwości sprawiają także, iż żarówki led się nie nagrzewają.

To w prosty sposób minimalizuje ryzyko pożaru. Jest też bezpieczne dla dzieci, jakie mogłyby w czasie zabawy niepotrzebnie się oparzyć. Te plusy w sposób znaczny wskazują na to, iż mamy do czynienia z najlepszym produktem na rynku. Nie tylko to, że led świetnie się prezentują, są także ekologiczne, oszczędne i w pełni bezpieczne. Dla każdego więc, kto szuka najlepszego oświetlenia, najlepiej polecić tego typu rozwiązanie.
19/04/14, 16:29:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.