Oświetlenie do domu i ogródka

Przeglądając czasopisma branżowe zajmujące się architekturą wnętrz i krajobrazu, widzimy, jak ogromną rolę w dzisiejszych czasach pełnią elementy nowoczesne i oryginalne. Tyczy się to nie tylko architektury samego domu, lecz również pozostałych elementów, których podstawowym założeniem jest nadanie charakteru przestrzeni w której żyjemy.
Jednym z takich elementów jest wewnętrzne jak i zewnętrzne oświetlenie, którego rola jest nieoceniona. Światło na zewnątrz ma zadanie praktyczne: wejście do domu, ścieżki muszą być odpowiednio intensywnie oświetlone. To też element dekoracyjny.
fortepian
Wprowadził: Shannon
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Nie zapominajmy o świetleniu bramy wejściowej.

Pragniesz wiedzieć więcej z tego ciekawego zagadnienia? Więc dobrze trafiłeś. Najnormalniej w świecie kliknij tu i przenieś się do następnej strony.

Światło musi padać w dół i oświetlać klamkę a także gościa oczekującego przed drzwiami.

Następne treści

Sprawdzamy na czym polega sterowanie światłem

sterowanie oświetleniem
Wprowadził: IQ-Building
Podpatrzone na: http://iq-building.com.pl/
Obecnie nie będziemy musieli łazić po całym domu i posprawdzać czy wszystkie światła są wyłączone. W tych czasach wystarczy wcisnąć przycisk. Otóż powstały systemy, które pozwalają sterować oświetleniem przy pomocy pilota.


Do oświetlenia dróżek i placów powinniśmy nabyć lampy najazdowe. Wyglądają bardzo ciekawie, a dzięki szczelnej stalowej obudowie, nie straszne im naciski kół. Dziś lampy ogrodowe montowane są nie tylko po to, by oświetlić drogę i dróżki, lecz również po to, by dodać tajemniczości i elegancji posesji. Design ogrodów to dziś pełen wachlarz pomysłów, o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia. Efekt końcowy zależy jedynie od gustu inwestora i jego funduszy. Abażury metalowe, filcowane, z drewna, plecione jak kosze. Ograniczenia w tym temacie nie istnieją, lampy przypominają ptaki, krople deszczu, okręgi, bryły geometryczne, misterne robótki.

Aktualnie oświetlenie łazienki potrafi wywrzeć na nas większe wrażenie niż najdłuższa wanna. Nareszcie zaczęliśmy doceniać moc oświetlenia, które ułatwia codzienne życie, buduje klimat, a nawet zastępuje słońce. Amatorzy klasyki nie muszą się obawiać. Wyszukane lampy klasyczne zawsze się „obronią”. Zawsze i w każdym wnętrzu, z racji iż klasyka jest wieczna. Coraz więcej osób przekonuje się się do zakupów w sieci. Co przemawia za tym by kupić oświetlenie w sklepie internetowym? Najważniejszą przyczyną jest dostęp do bogatej ilości najlepszych jakościowo produktów, bez konieczności wychodzenia z domu.
19/09/06, 15:19:29
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.