Dodaj niecodziennego klimatu swemu mieszkaniu

Każdy z nas, kiedy decyduje się na zakup lokum, na starcie wyobraża sobie, w jaki sposób je udekoruje. Gdyż chcemy, aby nie tylko nasi przyjaciele czuli się u nas dobrze, ale głównie abyśmy my, jako właściciele, czuli się tam wygodnie.


Dlatego też, jeżeli chcesz uzyskać jak najciekawszy efekt, warto zastanowić się nad motywem przewodnim konkretnego pomieszczenia.


meble indonezja
Wprowadził: symmetry_mind
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Jeśli szukasz inspiracji w temacie meble Indonezja to dobre miejsce aby ją odszukać. Bowiem ten historyczny kraj ma niezwykle bogatą architekturę wnętrz. Każdy mebel tam wykonany to autentyczne dzieło sztuki. Oczywiście nie musimy jechać tak daleko, żeby dowiedzieć się jakie chcemy kupić meble Indonezja, a dokładnie jej sztuka, może być nam przedstawiona za pomocą książek trudniących się zagadnieniem sztuki azjatyckiej. Tak samo nie musimy zawsze kupować oryginalnych mebli azjatyckich, wystarczą ich wierne reprodukcje, sporządzone przez polskich producentów.


Nic nie doda wytworności naszemu mieszkaniu tak, jak stoły ze starego drewna. Odpowiednio odnowione, pokryte politurą, stoją na honorowym miejscu w naszej jadalni. Wbrew podejrzeniom, nie trzeba wydać fortuny żeby wejść w ich posiadanie. Bowiem na targach starzyzną, można co tydzień trafić na pełno ciekawych mebli, także na stoły ze starego drewna. Będą one zazwyczaj sprzedawane w opłakanym stanie, jednak większość korozji da się odwrócić. Dlatego jeśli zdecydujemy się zakupić zniszczony antyk, warto wzbogacić się także o odpowiednią literaturę, z tematu konserwacji zabytków.


Jeśli chcesz, aby twoje mieszkanie było niestandardowe, zainwestuj w ciekawe meble.


Następne treści

Jak dobrze jest aranżować wnętrza? Jaką zasadą się kierować? Czemu tak istotny jest zakup dodatków?

akcesoria do domu
Planowanie aranżacji mieszkania nie powinno być robione w pośpiechu. Warto dać sobie więcej czasu na przemyślenie koncepcji, by nie popsuć efektu, który chcemy uzyskać. Może wyjść na to, że zbyt szalona wizja, po wcieleniu w życie prezentuje się dosyć kiepsko. O czym wiedzieć?


Nie nabywaj ich w sieciowych salonach, tylko u alternatywnych wytwórców lub na targach. Gdyż zarówno meble azjatyckie jak i antyczne prezentują się cudownie, także z modernistycznymi przedmiotami.
19/03/28, 02:57:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.