W jaki sposób niezwykle przydatne mogłyby być suszarki do rąk przykładowo na CPN-ach?

W w naszej ojczyźnie wielokrotnie widuje się je w wielu publicznych łazienkach, przykładowo w restauracjach czy na dworcach kolejowych czy na stacjach benzynowych.


Przykładowy kominek
Wprowadził: MR. T in DC
Podpatrzone na: www.flickr.com


Niewiele kto jednak posiada je w swoim domu, ponieważ wiele osób uważa, że wspomniany osuszacz to zbędny wydatek.


suszarka do rąk
Wprowadził: Lorenzo Massacci
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Prawda jest jednak tego typu, że włączana na skutek działania sensora ruchu suszarka do rąk jest o wiele bardziej bezpiecznym urządzeniem niż może się pozornie początkowo zdawać. Przecież nasze łazienkowe ręczniki trzeba co pewien okres prać, ponieważ wycierając dłonie, pozostawiamy na nich przeróżne bakterie. A cały problem można by bardzo szybko i niedrogo rozwiązać poprzez zainstalowanie w swojej toalecie specjalnej suszarki do rąk. Jej zasada działania jest znana chyba niejednemu człowiekowi. Po przemyciu rąk w umywalce, należy przyłożyć ręce do opisywanej suszarki.

Opisany zagadnienie przygotowaliśmy mając na myśli Twoje oczekiwania. Czekamy na twoją informację, czy spodobał Ci się ten wpis. Daj nam znać - przejdź do oferty !

Ona ma tzw. czujnik ruchu i sama zacznie osuszanie naszych dłoni.


Następne treści

Szkoła jest miejscem, gdzie nasze maleństwo spędza ogrom czasu - czasami nawet więcej niż w domu

asprodukt, sauny, spa
Szkoła musi być miejscem przytulnym, a nie odstraszającym. Musi zachęcać dzieci do tego, by miały ochotę w niej przebywać. Zatem wystrój (ściany i podłogi) powinien być tak samo przyjemny, jak wychowawcy.


Należałoby też wspomnieć, że korzystanie z takiego sprzętu jak suszarka do rąk ma znamiona funkcjonowania proekologicznego. Gdyby takich suszarek nie było, dłonie suszylibyśmy za sprawą ręczników, które następnie gdzieś byśmy wyrzucili. A w wypadku suszarki do rąk nie ma brudnych ręczników, więc nie ma też kłopotu. Warto także wspomnieć, że nowoczesna suszarka do rąk pobiera naprawdę małe ilości energii elektrycznej. Jest to więc niezwykle użyteczne narzędzie, jakie każdy człowiek mógłby mieć u siebie w domu. A to niezwykle ułatwi jemu życie i członków jego rodziny.


Na pewno każdy by pragnął posiadać taką suszarkę do rąk, żeby nie musieć prać zabrudzonych ręczników. Wtedy będziemy mieć więcej czasu na jakiekolwiek wędrówki.
22/05/03, 07:37:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.