Jak oświetlenie jest w stanie wpłynąć na nasz wyśmienity humor, czyli garść słów o tym, że warto zainwestować w kupno stylowych lamp

Dekorowanie mieszkalnych wnętrz jest prawdziwą atrakcją tak dla gospodarza, jak i dla jego żony, przy czym z reguły kobiety wykazują dużo większe zainteresowanie tego rodzaju czynnościami. O ile kupno mebli warto przedyskutować z drugą połówka, o tyle te mniej istotne elementy można nabyć samemu. Chociaż są i tacy faceci, którzy prowadzenie domu i jego urządzanie zostawiają swoim partnerkom.


żyrandol
Wprowadził: Kes Lighting
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Tak czy inaczej, to raczej panie dbają o estetyczny wygląd domowych pomieszczeń i to w żadnym wypadku nie oznacza jedynie codziennych porządków, czyli trzepania dywanów czy systematycznego mycia okien. Przecież rzeczona estetyka wyraża się głównie w odpowiednim doborze poszczególnych mebli, a także innych elementów wystroju wnętrza, czyli firan czy narzut na wersalki. Bardzo dużo zależy też od oświetlenia i z tej przyczyny spróbujemy pokrótce omówić to zagadnienie.

Stylowe lampki nocne będą rewelacyjnym uzupełnieniem wnętrza naszej alkowy. Tego typu lampki są standardowo ustawiane na nakastlikach tuż obok łóżka małżeńskiego. I dzięki temu nocną porą można bez trudu je zapalić, by po omacku nie szukać pantofli, gdy trzeba np. wstać do łazienki. A poza tym takie stylowe lampki nocne mogą stać się niebanalną dekoracją, jeżeli tylko są właściwie dobrane.

Z sypialni gospodarzy przejdźmy teraz do łazienki. Chociaż do tego pomieszczenia zaglądamy jedynie raz na jakiś czas podczas dnia, to i w tym miejscu pragniemy, aby było ładnie. Nic więc zadziwiającego w tym, że nawet oświetlenie łazienkowe nad lustro powinno być tym przedmiotem, którego zakup trzeba byłoby wpierw przemyśleć. W końcu każdy pan domu chce starannie się wygolić, nawet wtedy, kiedy za oknem robi się ciemno. A pani domu musi przecież mieć odpowiednie światło, aby nałożyć makijaż.


żyrandol w pokoju
Wprowadził: Ronald Sarayudej
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Elegancko urządzone wnętrze mieszkania bez wątpienia wpływa na nasz nastrój. Chodzi jedynie o to, żeby ów nastrój był jak najlepszy. A poprawić go może przebywanie w miłych i pięknie urządzonych pomieszczeniach. Dlatego warto np. zmienić swoje przyzwyczajenia i przy okazji remontu wprowadzić w czyn zupełnie nowe pomysły. Na przykład, pomyśleć o tym, żeby oświetlenie łazienkowe nad lustro zdobiło naszą toaletę - to świetna alternatywa dla kinkietów czy lamp montowanych na powale. A w pokoju dziennym, gdzie przecież przebywamy, żeby odpocząć po całym dniu i obejrzeć film, nie powinno braknąć eleganckiej lampy. A w tej sytuacji żyrandole klasyczne byłyby chyba najlepszym rozwiązaniem.
19/05/16, 00:00:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.