Czy ogień może pachnieć jak np. wanilia czy dzieciństwo?

Na pewno w przeszłości miałeś okazję zasypiać w domku na wsi, gdzie usłyszeć można było za oknem wyjące w nocy wilki, a odgłos ten był pomieszany z koncertami świerszczy i rechotem żab.


Jeżeli chcesz powrócić do tych lat i po południu w swoim mieszkaniu znowu poczuć beztroskie dzieciństwo, jest coś, co pomoże Ci wrócić do przeszłości.


półka
Wprowadził: Alishao
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Następne treści

Nowe materace - czyli, jak zapewnić sobie zdrowy i wygodny sen na wiele lat?

materace
Wprowadził: sxc.hu
Podpatrzone na: sxc.hu
Wbrew pozorom by posiadać dobry i silny sen WCale nie jesteśmy zmuszeni być wykończeni oraz padać "na twarz", powracając choćby z roboty. By bardzo dobrze wypocząć, tak naprawdę tego typu praktyki nie bywają wskazane oraz jeżeli dobrze się po przyglądać takiego typu przypadkom, to następnego ranka tacy ludzie w ogóle nie są aż tak wypoczęci, nawet i jeśli się "wyspali".


Tego typu swoistym wehikułem czasu mógłby być produkt pod nazwą Yankee Candle duży słoik, w którym umieszczona jest ta aromatyzowana świeca powoduje, że można by cieszyć się jej aromatem aż do 150 godzin od chwili jej zapalenia. Później wystarczyłoby jedynie opatulić się ciepłym kocem oraz zanurzyć się w swoich rozmyślaniach. Ta pachnąca świeca mogłaby posiadać zapach cytrusów, wanilii czy także bursztynu.

Kliknij ten odnośnik oraz zobacz więcej meble retro szczegółowych wiadomości dotyczących podnoszonego tu tematu. Z pewnością jest on bardzo emocjonujący.

Kiedy zmęczeni swoimi rozmyślaniami już zaśniemy, nasz sen z pewnością da nam upragniony spokój. Wykorzystany w tego typu świecach wosk, mógłby posiadać także inne aromaty, np. miodu, ponieważ jest bardzo nasączony olejkami. Zniewalające umysł zapachy ulatniają się tuż po zapaleniu knota.


noże japońskie
Wprowadził: Chroma
Podpatrzone na: http://www.smakprostoty.pl/index/1/36/4/chroma__haiku/id


Produkt wykonany jest z najwyższej jakości elementów, zatem najprawdziwszego wosku czy naturalnych ekstraktów. Korzystając z Yankee Candle warto przygotować także duże zapałki oraz nożyczki. Takie świece proponują dużą efektywność (100-150 h świecenia).

Jak sądzisz? Czy ten wątek jest ciekawy? Jeśli tak, to w odniesieniu do publikowanego tematu poznaj szczegóły (https://www.pademeble.pl/84-meble-biurowe) tutaj.

Świeca wypala się do samego końca, ponieważ zawarty w niej knot może zostać ręcznie prostowany. Płomień świeczki jest optymalnie umieszczony, zatem mogłaby ona cieszyć oko, jak i nos przez dużo nastrojowych wieczorów.


Można ją kupić w wielu sklepach, również w internecie. Cena świecy nie jest duża, biorąc naturalnie pod uwagę wszystkie miłe chwile, jakie dzięki niej pojawią się w naszej wyobraźni.
20/10/22, 08:03:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.