Bruk – to znakomity pomysł na urządzenie wokół domu

Własny ogród to marzenie znacznej większości osób. Niestety, jest to także w rzeczywiści dość czasochłonny obowiązek, tym samym koniecznie należy postarać się stosownie zaplanować jego urządzenie. W pierwszym rzędzie, należy pomyśleć o miejscu na ustawienie samochodu. Trawa w takiej sytuacji się nie sprawdza, jako że koła auta mogą ją rzeczywiście szybko uszkodzić i pozostaną nieestetyczne wyrwy.


Nawierzchnia wykonana z kostki Promenada® Ruda kobaltu
Wprowadził: Bruk-Bet®
Podpatrzone na: Bruk-Bet®
Interesującym rozwiązaniem jest kostka brukowa (sprawdź to koniecznie) położona w sąsiedztwie garażu oraz na ścieżce spod bramy - przeniesiony tutaj - do drzwi domu. Czemu? Jest to materiał niezmiernie trwały, niepodatny na uszkodzenia i zgubne oddziaływanie warunków atmosferycznych. Dodatkowo, prezentuje się dość atrakcyjnie i jeśli jest takie życzenie klienta, istnieje możliwość takiego wyłożenia kostki, aby tworzyła ona jeden wzór.
Kostka jest dość tanim materiałem, a jej położenie w ogrodzie nie powinno nastręczać jakichkolwiek trudności. Naturalnie, najrozsądniej w tym celu zdecydować się na wynajęcie specjalistów, gdyż wtedy będzie się miało gwarancję, że podłoże i nawierzchnie na place zabaw rzeczywiście będzie służyło przez wiele lat. Spod kostki nie wyrasta również trawa, w szczególności jeśli jest odpowiednio zamontowana. Niewielki plac odpowiedni do zaparkowania samochodu oraz ścieżka nie będzie drogą inwestycją. Opcjonalnie, można zdecydować się także na założenie kostki w innej części ogrodu, na przykład na miejscu, gdzie pragnie się postawić meble ogrodowe. Tym sposobem nie będą one miały kontaktu z gruntem, co może być dla nich szkodliwe. Jest to na dodatek dość wygodne rozwiązanie. Obecnie dużo więcej osób decyduje się na kostkę w swoim ogrodzie, jako że oznacza ona mniej wysiłku potrzebnego dla stosownej pielęgnacji.


Utrzymanie kostki w czystości również nie powinno nastręczać dużych problemów. Należy ją regularnie polewać wodą, a brud sam spłynie. Kostki brukowe są oferowane w dość różnorodnym asortyment, zarówno jeśli chodzi o kształt, jak też w przypadku barwy. W ten sposób, każda osoba będzie mogła odnaleźć rozwiązanie, które będzie dla niej w istocie najbardziej satysfakcjonujące. Należy pamiętać, by kupować kostkę doskonałej jakości, jako że wtedy będziemy mieć pewność, że będzie ona służyła w dobrym stanie przez wiele lat.
20/05/10, 07:15:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.