Fototapety w aranżacji pomieszczeń

Wielu z nas pamięta jeszcze polską szarą rzeczywistość czasów ustrojowej transformacji. To dokładnie w owej epoce pojawiły się fototapety, zrodzone z pragnienia ucieczki przed monotonią, zdobienia wielu elementów codzienności.


Były one antidotum i metodą na zaczarowanie nieprzychylnej rzeczywistości. Pierwsze nie były dziełami sztuki wzorniczej, bo wszyscy bodaj pamiętamy utrzymane w cukierkowych barwach widoki, przesycone zielonością fotografie lasów jak też arkadyjskie łąki. Bardzo prędko ów pomysł na ścianę zaczął być łączony z badziewiem a także złym smakiem. Dlatego pierwsze fototapety o podejrzanych wartościach artystycznych zaczęły znikać z mieszkań w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych.


Następne treści

Te akcesoria obowiązkowo muszą znaleźć się w każdej przytulnej sypialni

Stół z laptopami i dokumentami
Wprowadził: Kennisland
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Sypialnia to najbardziej intymna strefa każdego mieszkania. Jednak również tak prywatne wnętrze wymaga odpowiedniego wykończenia. Odpowiednie dodatki do sypialni sprawią, iż sypialnia będzie wyglądać ciekawie i świeżo.


fototapety na zamówienie
Wprowadził: gridkr (love krittaya)
Podpatrzone na: http://www.flickr.com


Pewien czas temu fototapety powróciły do łask, i to w wielkim stylu.

Zobacz większą ilość informacji, a zobaczysz dodatkowe wiadomości, które na pewno również Cię zaciekawią. Nie zwlekaj więc i użyj linku magnat materace.

Szybko okazało się, że współczesne fototapety na zamówienie przydają wnętrzu unikalny, indywidualny charakter. Dzięki nim można zaspokoić potrzebę oryginalności. Najpopularniejszą tematyką w tych dekoracjach ścian jest architektura. W szczególności ta rozpoznawalna, najlepsza a także kojarząca się jedynie z jednym miejscem na globie. Coraz to nagminniej wybieramy również widoki dużych miast – na topie nadal jest Londyn, Nowy Jork, ale też Jerozolima oraz Moskwa. Nie tylko fotografie miejskiej przestrzeni są entuzjastycznie wybierane jako pomysł na ciekawą ścianę. Twórcy fototapet czerpią przecież natchnienia zewsząd i dlatego współczesne rozwiązania tego rodzaju to gama możliwości jak też pomysły zaczerpnięte między innymi z filmu, historii a także natury.


Fototapety mogą zaskoczyć niecodziennym połączeniem jak też źródłem natchnień. Pewien czas temu ukazała się niepospolita seria, jakiej twórcy inspirowali się gwiazdami muzyki pop oraz postawili na połączenie neonów z pastelami.
20/06/20, 07:53:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.