Z jakiej przyczyny warto zmienić gary na żeliwne?

Garnki z żeliwa projektowane i produkowane są z myślą o osobach, jakim zależy na solidnych naczyniach – takich, w jakich z łatwością możemy przygotować zdrowe posiłki dla rodziny.


Użycie wysokiej jakości materiałów w produkcji tych naczyń powoduje, iż spełnią one oczekiwania nawet w największym stopniu wymagających użytkowników.
Żeliwo jest to nadzwyczaj odporny materiał, a warstwa pokrywającej go emalii dodatkowo zwiększa jego trwałość mechaniczną na uderzenia.

Hej, sprawdź to sekretarzyk na komputer, jeśli jeszcze nie wiesz o tej niesamowitej stronie a zobaczysz, że okaże się ona dla Ciebie bardzo ciekawa.

Prawidłowe użytkowanie jak też właściwa pielęgnacja zagwarantują, iż garnki będą mogły być użytkowane przez całe życie nawet przy intensywnej eksploatacji. Garnki stworzone z żeliwa zyskownie oddziałują na smak i aromat przygotowywanych w nich dań, zapewniając niezapomniane wrażenia za każdym razem, niezależnie od stopnia eksploatacji.


Krzesło Alhambra
Wprowadził: GABER
Podpatrzone na: GABER


Garnki żeliwne Le Creuset świetnie sprawdzają się w trakcie gotowania, pieczenia, smażenia albo odgrzewania dań różnego typu. Z powodzeniem możesz w nich przygotowywać zupki, mięsa, rybki, pasztety, dania warzywne, kasze, leguminy. Ogromną zaletą jest opcja użytkowania tych naczyń na kuchenkach ceramicznych, indukcyjnych. Równocześnie wstawienie naczynia do nagrzanego piekarnika nie wpłynie niekorzystnie na ich właściwości, co może się zdarzyć w przypadku zwykłych garów. Dzięki wykorzystaniu powłoki emaliowanej wyroby żeliwne mogą być zmywane w zmywarkach .
Zastosowanie emalii ceramicznej znacząco wpływa na obniżenie przywierania przyrządzanych potraw, równocześnie pozwalając na wykorzystanie minimalnej ilości tłuszczu podczas ich termicznej obróbki. To natomiast wpływa na zmniejszenie kaloryczności dań, ułatwia zmianę przyzwyczajeń żywieniowych i kontrolę stosowanej diety.
19/11/07, 07:35:18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.