Na jakie cechy zwrócić uwagę, kupując podłogę do kuchni lub łazienki?

Którą klasę ścieralności podłogi dobrać? Co producent ma na myśli mówią nasiąkliwość płytek podłogowych? Czym się różni terakota od gresu? Na te oraz mnóstwo innych pytań natkniemy się remontując lub budując nasze mieszkanie.


element
Wprowadził: Kobi Light
Podpatrzone na: Kobi Light


podłoga to zapewne najważniejszy element, który powinniśmy zrealizować w naszym projekcie.


Następne treści

Poszukujesz mieszkania we Wrocławiu i okolicy? Przeglądnij propozycje proponowane w internecie

mieszkania
Wprowadził: Dirk Vorderstraße
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
W obecnych czasach posiadanie mieszkania jest ogromnie dużym dobrem. Coraz to więcej ludzi intensywnie do tego zmierza, dlatego że w znaczący sposób oddziałuje to na ich poczucie stabilności. Nie sposób ukryć, że jest to jedna z ważniejszych i w większym stopniu wymagających inwestycji w naszym życiu, jednak warto się jej podjąć.


salon
Wprowadził: Modern Gypsum
Podpatrzone na: Modern Gypsum


Dobieramy kolor i typ podłogi szczególnie do kuchni i łazienki. Dla wielu z użytkowników dobrym wyjściem jest zakupić jasne płytki podłogowe . Niestety nie możemy podłodze poświęcać wiele czasu na sprzątanie i pielęgnację.

Jeżeli chcesz pogłębić swoją wiedzę, to przestudiuj ciekawy news (https://elektryczne.eu/karnisze-elektryczne/). W tekście wyłożyliśmy dodatkowe oraz ciekawe informacje.

Poszukujemy więc rozwiązania mało brudzącego i łatwego w utrzymaniu. oferty dla siebie znajdą zarówno fani betonowych, jak i drewnianych podłóg. Ci od drewna mogą wybierać wśród płytek udających rozbielane, postarzane, zużyte drewno oraz płytek-desek z wyraźnie zaznaczoną rzeźbą taką jak słoje. Ceramiczne podobizny kamieni są znane od lat i wciąż udoskonalane. Niepowtarzalność wzoru na płytkach jest przeogromna, zależy od naszych preferencji. Można chwalić się piękną imitacją trawertynową lub marmurową podłogą. A przy tym nie musieć martwić się o konieczności zabezpieczenia jej przed zaplamieniem.


Płytki gresowe Pełna oferta na na przypominające drewno lub kamień to oferta przede wszystkim dla zwolenników klasyki. Nie bywa ona jednak zarezerwowana dla tak zwanych starych wnętrz. Tak położone płytki mogą też być uzupełnieniem nowoczesnej stylistyki, która nawiązuje do tradycji. W zimnych, surowych, industrialnych pomieszczeniach stosowane mogą być płytki naśladujące zwykły beton.


Jest też coś dla zwolenników bardziej miękkiego minimalizmu, to wielkie płyty z powierzchnią błyszczącą jak tafla wody albo matową, przypominającą piasek. Jeszcze inna, subtelniejsza propozycja to płytki z minimalną grafiką, która układa się w rozmyte pasy. Wybór jak można się zorientować jest przeogromny.
19/05/15, 07:20:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.