Co jest niezłym rozwiązaniem, jeżeli chcemy zaoszczędzić wolną przestrzeń w pokoiku dla dziecka?

Meble uniwersalne to jeden z ukochanych typów urządzeń każdego opiekuna. Przy ich wykorzystaniu można by wygospodarować dla dziecka trochę więcej miejsca do uczenia się oraz zabawy. Dzisiaj posiadamy bardzo duży wybór tego typu mebli, więc jest w czym dobierać.


Niezłym wyjściem dla rodziców, którzy posiadają nieduży metraż mieszkania, mogą być łóżeczka piętrowe.
W niewielkim domu ważny jest każdy metr, więc tego typu łóżka są jak najbardziej wskazane. Należy jednak pamiętać, aby nie kupować tego typu mebli dzieciom, które cierpią na lęk wysokości lub odmienne lęki powiązane ze snem na wysokości. W podobnym razie na pewno korzystniej zakupić mniejsze, lecz typowe łóżka, żeby zagwarantować wszystkim wygodny odpoczynek. Niezwykle dobrym rozwiązaniem mogłoby być też łóżeczko piętrowe z biurkiem. Na górze potomstwo może spać, a na dole odrabiać prace domowe czy też malować. Jeżeli dziecko jest trochę większe, na stole można by postawić laptop.


Meble ogrodowe Drachmann marki Skagerak Denmark
Wprowadził: Skagerak Denmark
Podpatrzone na: www.SmakProstoty.pl


W czasie kupna łóżka piętrowego dla dzieci należy zwracać uwagę na to, żeby szczeble na górnym łóżku były jak najdłuższe, ponieważ dziecko w nocy często zmienia ułożenie i może nieświadomie spaść.

Jeśli nie chcesz, żeby uciekły Ci inne tego rodzaju kwestie dotyczące omawianego tu zagadnienia, to kliknij i więcej zobaczysz w treści.

Jeżeli chcemy, aby łóżeczko służyło przez długi czas, powinniśmy skupić się na jego wymiarze i należy wziąć pod uwagę fakt, że potomstwo jeszcze sporo urośnie. Sprawdzić także należy wagę, jaką zdoła zachować, żeby uniknąć nieszczęśliwego wypadku. Cena łóżka piętrowego dla dziecka mieści się w przedziale 600-1000 zł. Łóżeczka z biurkami są nieco tańsze, z kolei takie z pojemnikiem - bardziej kosztowne.
Są także wersje trzyosobowe, gdzie zamiast szuflady na pościel, mamy jeszcze jeden wysuwany materac. W tym czasie nie ma miejsca na schowanie kołderki, ale zaoszczędzamy sporo miejsca, jeśli mamy troje dzieci.
22/05/05, 07:23:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.