Wydruk na płótnie będzie wyjątkową dekoracją każdego miejsca

Sztuka towarzyszy ludziom od wieków. W zasadzie to właśnie artystyczne manifestowanie własnego „ja” jest tym, co odróżnia nas od zwierząt. Pierwsze wyrazy sztuki odnaleziono w XX wieku w jaskini Lascaux, mieszczącej się w południowo-zachodniej części Francji. Ścienne rysunki zostały namalowane prawdopodobnie w okresie paleolitu. Wizje ówczesnych artystów były tworzone w różnych epokach i przedstawiają głównie zwierzęta roślinożerne takie jak bizony. Do ich wykonania wykorzystywano naturalne barwniki, między innymi węgiel drzewny.
obraz
Wprowadził: tomasz przechlewski
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Rozwój człowieka dotknął każdej życia. Wyraźnie widać to na przykładzie sztuki i jej ewolucji od czasów prehistorycznych przez przykładowo modernizm aż do współczesności. Pieczołowicie wykonywane rzeźby niezapomnianych artystów, na przykład Bachus autorstwa Michała Anioła, czy uzdolnionych malarzy, którzy zostawili dla nas dzieła typu Panny z Awinionu Pabla Picasso świadczą o tym, że wrażliwość na piękno jest czymś stałym dla nas, niezależnie od czasów, w których żyjemy.

Mając tę wiedzę, należy wykorzystać ją w praktyce. Artystyczne wytwory człowieka maja fantastyczny wpływ na człowieka.

Kliknij na odnośnik szafki narzędziowe, on przybliży Ci wątek, który Cię aktualnie zainteresował. Zobacz tekst, posiadający ciekawe dane.

Sztuka daje nam szansę by na chwilę oderwać się od wyścigu szczurów, obowiązków, by w ciszsy kontemplować doznania i cieszyć odczuciami estetycznymi - zobacz: obrazy do salonu na płótnie.


Następne treści

Sztuka jako sprawny sposób powrotu dostojeństwa. Zobacz najpotrzebniejsze informacje

żyrandol
Wprowadził: anokarina
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Bogactwo dla ubogich - to ostatnimi czasy popularne motto, pod którym liczni artyści tworzą i kreują swój własny wizerunek. Także w kręgu designu przestrzeni zastosowania wykorzystujące bezpretensjonalność wydają się mieć największe wzięcie.


Rozwój techniki spowodował, że wszyscy możemy mieć w mieszkaniu wydruk na płótnie, na przykład reprodukcję dzieł cenionych artystów wszechczasów. Nie musisz przeznaczać fortuny, by odczuć to, co zamierzał przekazać artysta w swoim artystycznym akcie. Ramy drewniane z pewnością dodadzą stylu i domkną kompozycję zakupionego obrazu, stanowiąc wyjątkową ozdobę każdego wnętrza.

Więcej na stronie
22/06/03, 07:28:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.