Szarość stanie się zawsze nadzwyczajna, gdy posiadasz rower

Rower, to charakter istnienia i nieskomplikowany przepis na spełnienie. Czy i ty stajesz się zafiksowany na jego kwestii?


Dzięki jednośladowi, mamy szansę przeżywać każdego dnia drobne rozkosze.
Już choćby wyprawa do marketu, przez ścieżki relaksuje, a co dopiero większa przejażdżka.


fototapeta z rowerem
Wprowadził: INSTAL-PROJEKT
Podpatrzone na: INSTAL-PROJEKT


Każdy zagorzały rowerzysta, kocha być z jednośladem choćby w apartamencie. W pokoju zamiast białej ściany uwidacznia się u niego fototapeta z rowerem, a tam na tle wiosennej łąki i polnych maków tkwi wsparty na dużej nóżce ukochany jednoślad. Trzeba zauważyć, że obecnie dekoracja wnętrz, może wiele zaoferować rowerzystom.

Jeżeli spodobał Ci się omawiany wpis, kliknij ten odnośnik - na pewno również warto zobaczyć tu (https://max-meble.pl/akcesoria-meblowe/) jeszcze jeden ciekawy materiał!

Oprócz wielce sprawdzających się wieszaków rowerowych, jakie można zamontować nietypowo na ścianie, zauważymy też zatrzęsienie rodzajów dekoracji, które pozwalają radować się swoim zamiłowanie w pomieszczeniach. Możesz na przykład wyszukać sobie, roletę w rowerki, poduszkę, a nawet świeczkę w kształcie roweru, a na frontowych drzwiach udekorowane kółko zamiast wieńca na gwiazdkę. Aczkolwiek należy stwierdzić, że najpiękniejszy klimat tworzy fototapeta z rowerem, ponieważ może być ona bardzo duża i tym samym sprawia niesamowite impresje. Przykładowo zwykłego roweru opartego o front stuletniej kamienicy, albo roweru w stylu vintage, znajdującego się przy słupie z jakimś napisem?
Jednym słowem, chcemy, aby naszym ukochanym motywem ozdabiać pokoje, bo to sprawia, że kiedy przychodzimy do domu po robocie, czujemy się dobrze i możemy wypić herbatę, gapiąc się na rower i rozmyślać, co jeszcze odkryjemy jadąc w świat ukochanym jednośladem.
22/06/13, 07:26:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.