Szarość stanie się zawsze nadzwyczajna, gdy posiadasz rower

Rower, to charakter istnienia i nieskomplikowany przepis na spełnienie. Czy i ty stajesz się zafiksowany na jego kwestii?


Dzięki jednośladowi, mamy szansę przeżywać każdego dnia drobne rozkosze.
Już choćby wyprawa do marketu, przez ścieżki relaksuje, a co dopiero większa przejażdżka.


fototapeta z rowerem
Wprowadził: INSTAL-PROJEKT
Podpatrzone na: INSTAL-PROJEKT


Każdy zagorzały rowerzysta, kocha być z jednośladem choćby w apartamencie. W pokoju zamiast białej ściany uwidacznia się u niego fototapeta z rowerem, a tam na tle wiosennej łąki i polnych maków tkwi wsparty na dużej nóżce ukochany jednoślad. Trzeba zauważyć, że obecnie dekoracja wnętrz, może wiele zaoferować rowerzystom. Oprócz wielce sprawdzających się wieszaków rowerowych, jakie można zamontować nietypowo na ścianie, zauważymy też zatrzęsienie rodzajów dekoracji, które pozwalają radować się swoim zamiłowanie w pomieszczeniach. Możesz na przykład wyszukać sobie, roletę (upoluj okazje na Rolety plisowane Wrocław) w rowerki, poduszkę, a nawet świeczkę w kształcie roweru, a na frontowych drzwiach udekorowane kółko zamiast wieńca na gwiazdkę. Aczkolwiek należy stwierdzić, że najpiękniejszy klimat tworzy fototapeta z rowerem, ponieważ może być ona bardzo duża i tym samym sprawia niesamowite impresje. Przykładowo zwykłego roweru opartego o front stuletniej kamienicy, albo roweru w stylu vintage, znajdującego się przy słupie z jakimś napisem?
Jednym słowem, chcemy, aby naszym ukochanym motywem ozdabiać pokoje, bo to sprawia, że kiedy przychodzimy do domu po robocie, czujemy się dobrze i możemy wypić herbatę, gapiąc się na rower i rozmyślać, co jeszcze odkryjemy jadąc w świat ukochanym jednośladem.
20/05/30, 07:40:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.