Współczesne czasomierze w nowoczesnym wnętrzu

Aktualnie, wydawało by się, że nadszedł kres zegarków ściennych, ręcznych jak też wolno stojących. I w pewnym sensie jest to prawda, jeśli jako zegar określimy mechanizm skonstruowany z kółeczek oraz sprężyn. Tenże zegarek istotnie odchodzi pomału do lamusa. Prawda że z fasonem! Ów urządzenie jest dziś dla osób z nadzwyczaj grubą portmonetką, ponieważ takie czasomierze do niedrogich nie należą. Niestety, ręczna robota jest dość droga, stąd podobne zegarki miewają dużą cenę.

O wiele tańsze w fabrykacji a więc także w handlu zegary elektroniczne od momentu swojego pojawienia się praktycznie szturmem zdobyły rynek. Jedna z ogromnie cenionych firm tworzących czasomierze znajduje się w Holandii, jej wytwórczość obejmuje wszystkie typy zegarków począwszy od zegarów ściennych, na rękę, po czasomierze wolno stojące. Zegary Nextime to nie jedynie precyzja pracy mechanizmów kwarcowych, ale także niebanalny styl. Zegary Nextime to przedmioty które mają spełniać także funkcję dekoracyjną - .

Możemy sobie zakupić czasomierz do kuchni w jakimkolwiek stylu, nowoczesne zegary mają przeróżne kształty, zaczynając od nowoczesnych, inspirowanych współczesną sztuką (obrazami Picassa czy też wyglądające jak Manhattan nocą) po urządzenia w stylu klasycznym. Te pierwsze chronometry mogą być świetnym sposobem na dekorację nowoczesnej kuchni. Czasomierze inspirowane malarzem dwudziestego wieku nadzwyczaj dobrze prezentują się w nowoczesnej kuchni pełnej plastiku oraz chromu.

Oczywiście zegary Nextime zaspokoją także konsumentów, którzy wolą bardziej klasycznie wyglądające czasomierze ze współczesnym mechanizmem kwarcowym wewnątrz. A więc w ofercie przedsiębiorstwa są budziki wyglądające podobnie jak budziki naszych dziaduniów, bądź wyglądające jak zabytkowe czasomierze z wahadłem. Myliłby się ktokolwiek, kto twierdziłby iż będą one działały jak wiekowe urządzenia.

Projektanci firmy troszczą się o to, ażeby każdy zegarek wyglądał szczególnie i działał nowocześnie, stąd na pewno wziętość tego typu artykułów. Chociaż w internecie znaleźć można opinie krytykujące nowoczesny charakter tych artykułów, wydaje się że dokładnie o debaty nad artykułami szło firmie.

Czy nasz post spodobał Ci się? Zaloguj się w takim razie na naszą nową witrynę - tam można zobaczyć ponadto (http://inwencja-meble.wroclaw.pl/) kolejne świetne wątki.

/J]
19/09/06, 15:07:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.