Piękniejszy dom, czyli jak znaleźć kupca na mieszkanie

Średni czas potrzebny na sprzedaż nieruchomości w kraju, wynosi ponad sto dni. Jak sprzedać mieszkanie jak najszybciej? Dzięki niskobudżetowym metodom oferowanym przez Home Staging, nieruchomość zostanie należycie przygotowana i dopasowana pod błyskawiczną sprzedaż.

Co to jest Home Staging?
Mus z limonki   Kolor Roku 2011
Wprowadził: Dulux
Podpatrzone na: Dulux


Home Staging polega na zastosowaniu reguł marketingowych, w połączeniu ze stylizacją wnętrzarską, w celu uatrakcyjnienia oferty handlowej i skróceniu czasu sprzedaży mieszkania. Home Staging obejmuje konkurencyjne cenowo działania kładące nacisk na funkcjonalność, estetykę i lepszy odbiór nieruchomości przez osoby zapoznające się z ofertą.

Spodobały Ci się wiadomości zawarte w tym artykule? Jeżeli tak, to bezpośrednio z tego źródła (http://www.dzwigmar.pl/praca.html) możesz przejść do bardziej szczegółowych treści, które ukryliśmy w linku pod spodem.


Odpowiednia stylizacja domu to jednak tylko element Home Stagingu. Nie ma to jednak wiele wspólnego z szeroko pojmowaną architekturą wnętrz.

Nie czekaj! Jeśli interesuje Cię nasz artykuł, to następny istotny artykuł (www.itb.pl/zrownowazone-budownictwo1.html) znajduje się w tym linku. Przekaż nam swój wniosek - będzie nam bardzo przyjemnie.

Rekomendowana strona: .

Mechanizmy Home Stagingu przynoszą profit obu stronom transakcji. Sprzedający oferują estetyczny produkt o dobrej jakości, a kupujący podejmują decyzję o kupnie, świadomi wartości przedmiotu transakcji.

Minimum wysiłku, maksimum korzyści
Okna marki Roto
Wprowadził: Roto Frank
Podpatrzone na: www.roto.pl


Bardzo często właściciele nie posiadają odpowiedniej perspektywy, by krytycznym okiem ocenić własne mieszkanie lub dom, gdy podejmują decyzję o zbyciu. Nie znają także bieżących trendów i preferencji kontrahentów. Oferty drogich domów i mieszkań, nienadających się do zamieszkania bez remontu, nie cieszą się popularnością.

Gros sprzedających nie zdaje sobie sprawy, że nawet niewielki wkład finansowy w podstawowe naprawy i wymianę zużytych części wyposażenia wystarczają, żeby od razu znaleźć kupca na nieruchomość. Strona główna: .

Drobne usprawnienia i zmiany będące elementem Home Stagingu, to doskonała oferta dla osób, które nie mają pomysłu jak sprzedać dom oraz jak niezwłocznie sprzedać mieszkanie. Wykwalifikowani pracownicy są zaopatrzeni w wiedzę o aktualnych trendach w dziedzinie mieszkaniowym i doświadczenie w zarządzaniu projektami, przy równoczesnym uwzględnieniu czynnika ekonomicznego.
19/11/07, 07:31:16
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.