Nie bardzo lubisz siedzieć w wannie? Kabina prysznicowa jest dla Ciebie idealnym wyjściem!

Nie każdy z nas lubi się obijać, a siedzenie w wannie bardzo często powoduje, że tak właśnie się czujemy - bezProduktywnie oraz niecierpliwie. Przecież jest tyle do roboty, a ja właśnie tracę czas siedząc w wannie?! Istnieje doskonałe wyjście dla takiego typu osób, a jest to po prostu kabina prysznicowa, która umożliwi na łatwe, szybkie i przyjemne umycie się.


Zawrotna kariera skandynawskiego stylu
Wprowadził: FRANC GARDINER
Podpatrzone na: FRANC GARDINER


Następne treści

Idealne place zabaw dla uczniów

plac zabaw
Wprowadził: Michael Coghlan
Podpatrzone na: http://www.flickr.com
Każdy, kto ma dziecko chciałby, by w okolicy był plac zabaw i to taki z prawdziwego zdarzenia. Kiedyś na podwórku była jakaś huśtawka, ktoś przywiózł trochę piachu i ot był cały plac zabaw. Jak dziecko się przewróciło, to często podarło swoje spodnie i miało dużo siniaków, a obecnie się to zmieniło.


Jednak tutaj powstaje problem - zadecydowaliśmy, że kupimy kabinę, ale jaka dokładnie powinniśmy wybrać?


Fototapeta las w kolorze sepii
Wprowadził: Demur
Podpatrzone na: http://demur.pl


Jak się okazuje, wybór kabiny prysznicowej w ogóle nie jest prostym zadaniem. Istnieją setki firm, które je wytwarzają - ukazują się one w wielu rozmiarach, posiadają przeróżne funkcje i jakby nie było jeszcze dosyć źle, to można po dobierać je pod względem kolorów. W jaki sposób dobrać tą najlepszą? A więc przede wszystkim musimy patrzeć na rozmiary własnej łazienki - nie zakupimy przecież ogromnej kabiny do niedużego wnętrza. Następną rzeczą jest to, co tak naprawdę pragniemy by nasz prysznic (szafka z umywalką) posiadał - poza rączką nad głową, w obecnej chwili kabiny prysznicowe oferują różne natryski (usytuowane w przeróżnych miejscach, łącznie ze ścianami), mają bardzo różne funkcje dodatkowe, w tym również masażery, czy też nawet po wbudowywane w nie całkowicie wodoodporne radia.


Kabiny ukazują się w różnych kolorystykach - najmocniej uniwersalnym jest nagle biały, jednak w tej chwili możemy odnaleźć również kabiny w kolorze czerni, ozdobne, czy tez nawet i w pełni przeszklone - te wymienione jako ostatnie są bardzo często stosowane przy osobach niepełnosprawnych, gdyż tego rodzaju kabiny bywają zazwyczaj do nich przystosowane, mając przeróżne dodatkowe "gadżety", które"które to pozwolą ułatwić zarówno sobie jak również choremu zachować czystość.
20/12/17, 07:40:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.