Dlaczego kuchnie z płytą indukcyjną są bardziej bezpieczne od gazowych oraz czy wymagają specjalistycznych naczyń?

Dobra patelnia ze specjalnym indukcyjnym dnem, jest naczyniem niezbędnym do codziennego smażenia w innowacyjnej kuchni. Nada się do różnych typów płyt indukcyjnych, które często pojawiają się w wielu domach.
Tego typu patelnia jest idealna do korzystania na co dzień. Zazwyczaj jest ona niezwykle lekka i poręczna.


patelnia indukcyjna
Wprowadził: Unicon
Podpatrzone na: Myin.pl


W dowolnej kuchni muszą być dobre garnki oraz patelnie.

Zainteresowała Cię taka sprawa? Jeśli szukasz innych wiadomości, które również okażą się użyteczne, kliknij tutaj i sprawdź więcej w tej treści (http://www.wphw.pl/).

Wtedy przygotowywanie posiłków będzie przyjemnością. Patelnia indukcyjna ma powłokę nieprzywierającą, co zapobiega przywieraniu dań. Przez to różne mięsa mogą być smażone na małej ilości tłuszczu. Ma aluminiowy korpus i przez to szybko i równomiernie się rozgrzewa, a poza tym długi czas utrzymuje temperaturę potrawy. Patelnia ma ergonomiczny uchwyt wykonany z tworzywa sztucznego. Pewnie trzyma się w dłoni oraz jest łatwa do utrzymywania w czystości. Przydatny otwór w rączce pozwala na szybkie powieszenie patelni na haczyku. Patelnia do jaj oraz placuszków ułatwia przyrządzenie pożywnego śniadania dla całej rodziny. Dołkownica ma regularne dołki, w które należy wlać ciasto na placki albo tylko jajko.


półki


producenci
Wprowadził: Franc Gardiner
Podpatrzone na: Franc Gardiner


Patelnie indukcyjne można wykorzystywać na specjalistycznych płytach indukcyjnych, co jest o wiele bardziej bezpieczne niż stosowanie kuchni gazowej. Nie ma niebezpieczeństwa wybuchnięcia gazu, co może wiązać się z pożarem mieszkania, poparzeniami a nawet śmiercią. Patelnię indukcyjną moglibyśmy używać na zwykłej kuchence elektrycznej, jednak zwyczajnej patelni na płycie indukcyjnej używać się nie da.
Smażenie będzie przyjemnością, a nie tylko przykrym obowiązkiem. Dużo osób w obecnych czasach posiada kuchnię z płytą indukcyjną, a do tego potrzebne są odpowiednie garnki.
21/04/28, 19:38:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.